Programowanie

Prowadzimy zajęcia z programowania w języku Scratch. Zajęcia te pozwalają rozwijać u dzieci i młodzieży umiejętności rozwiązywania problemów, analitycznego myślenia oraz zrozumienia podstaw oraz idei programowania. Daje to ogromne możliwości nauki języków programowania wykorzystywanych w biznesie oraz działalności naukowej w późniejszych etapach nauczania.

Szachy

Prowadzimy zajęcia pozwalające na zapoznanie się z tajnikami szachownicy. Zajęcia te pozwalają na rozwój analitycznego myślenia, podejmowania decyzji pod presją czasu oraz nauki schematów szachowych opartych na analizie matematycznej.

Zajęcia teatralne w języku angielskim

Zajęcia pozwalają na rozwijanie umiejętności posługiwania się językiem angielskim w mowie jak również pozwalają na rozwijanie umiejętności aktorskich.

Szkolne koło sportowe

Dodatkowe zajęcia sportowe pozwalają na podnoszenie sprawności motorycznej, ruchowej jak również rozwój kondycyjny. Zajęcia te pozwalają zachować naszym uczniom wysoką sprawność fizyczną oraz wysoki poziom ogólnie pojętego zdrowia. „W zdrowym ciele zdrowy duch.”

Szkoła Podstawowa w Michałowie-logos_white_spm
Szkoła Podstawowa w Michałowie

Menu

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Michałowie

Michałów 39,

96-330 Puszcza Mariańska

+46 831 81 12
sp.michalow@wp.pl

Media społecznościowe