Szkoła Podstawowa w Michałowie składa hołd bohaterom Powstania Warszawskiego

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie edukacyjnym „BohaterON” mającym na celu upamiętnienie Powstania Warszawskiego i Powstańców. W szkole zostały przeprowadzone warsztaty i lekcje tematyczne. Koordynatorkami projektu na terenie szkoły były p. Wioletta Pokora- nauczycielka historii oraz p.Aleksandra Wardach – opiekun Samorządu uczniowskiego. Uczniowie z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w zajęciach. Na pochwałę zasługuje szczególnie zaangażowanie klas 7-8. Dodatkowo społeczność naszej szkoły wyraziła chęć pomocy względem Powstańców, zakupując i wysyłając kartkę on-line do Powstańca. Dochód z zakupionych kartek zostanie rozdysponowany na rzecz żyjących Powstańców. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Szkoła Podstawowa w Michałowie-logos_white_spm
Szkoła Podstawowa w Michałowie

Menu

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Michałowie

Michałów 39,

96-330 Puszcza Mariańska

+46 831 81 12
sp.michalow@wp.pl

Media społecznościowe

Skip to content