Konkurs plastyczno-historyczny - Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie

W poniedziałek 14 marca w Muzeum Mazowsza Zachodniego odbyła się uroczysta  gala wręczenia nagród w konkursie plastyczno – historycznym organizowanym przez Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie. Konkurs odbył się pod patronatem Starosty Powiatu Żyrardowskiego Krzysztofa Dziwisza. W konkursie wzięło udział niemal 200 uczniów z 17 placówek z Żyrardowa i okolicy. Naszą, szkolną społeczność reprezentowali: Szymon Bąk, Piotr Sankowski, Julia Seliga, Magdalena Skrocka. Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych znalazł się uczeń naszej szkoły – Piotr Sankowski. Piotr otrzymał specjalną nagrodę Starosty Powiatu Żyrardowskiego. Opiekunem merytorycznym  naszych uczennic była p. Wioletta Pokora – nauczycielka historii.

Serdeczne gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Szkoła Podstawowa w Michałowie-logos_white_spm
Szkoła Podstawowa w Michałowie

Menu

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Michałowie

Michałów 39,

96-330 Puszcza Mariańska

+46 831 81 12
sp.michalow@wp.pl

Media społecznościowe

Skip to content